Siirry sisältöön

Aamujooga ja aamiaisbrunssi merenrantaterassilla 16.7.2025

Aamujooga ja aamiaisbrunssi merenrantaterassilla 16.7.2025

Pop-up-aamujooga meriterassilla Kallahden kainalossa ke 16.7.2025 klo 10-11.30 aamiaibrunssin kera.

Tule aloittamaan päiväsi tavalla, joka tekee hyvää keholle, mielelle ja sielulle.

Uniikki pop-up-aamujooga kutsuu sinut pysähtymään luonnon keskelle, hengittämään syvään ja puhdistumaan kesäaamun lempeässä valossa. Jooga on lempeä hathaharjoitus, joka sopii kaiken tasoisille, myös ihan ensikertalaisille. Pehmeitä liikkeitä, syviä hengityksiä ja hiljaisuutta, jonka rikkovat vain laineiden äänet ja lintujen laulu.

Joogan jälkeen nautimme kesäisen aamupalan, joka on tehty rakkaudella:
- tuoretta kahvia tai teetä
- raikas marjasmoothie
- täytetty bagel (kasvis-juusto tai vegaaninen täyte)

Ilmoitathan mahdollisista ruoka-aine-allergioista varauksen yhteydessä, viimeistään ma 14.7. mennessä: paja.ramsinniemi@gmail.com. Ja jos haluat, voit aamiaisen jälkeen pulahtaa suoraan meren kirkkaisiin vesiin.

Mahdollisuus joogan ja aamiaisen jälkeen täydentää upea päivä ja vuokrata Natura Vivalta kajakkeja tai SUP-lautoja ja lähteä meriseikkailulle. Paikkoja on rajoitetusti, joten varaus etukäteen on tarpeen.

Huom. Säävaraus

- Maksu paikan päällä, kortilla/mobilepay/käteinen.

Osoite: Harbonkatu 13, 00980 Helsinki

Hinta: 26,50 / hlö, sis. jooga ja aamiainen

Tule hengittämään, liikkumaan ja aloittamaan unelmiesi kesäpäivä upealla rantaterassilla.

Haetaan...