Siirry sisältöön
Vuokraa kajakki Repoveden kansallispuistossa!
Repovesi - Rainbow Oasis #1
Repovesi - Rainbow Oasis #2
Repovesi - Rainbow Oasis Twin
Repovesi - Hydra LV
Repovesi - Hydra
Alkaen 25,00 € / h
Valitse päivämäärä nähdäksesi tarkan hinnoittelun.

Vuokraa kajakki Repoveden Melontapisteeltä!

Repoveden kansallispuisto on loistava melontakohde - Kajakilla kansallispuiston nähtävyyksien äärelle

Repoveden Melontapiste sijaitsee Lapinsalmen parkkipaikan välittömässä läheisyydessä. Se on oiva lähtöpaikka melontaretkelle. Pääset nopeasti tutkimaan kansallispuiston korkeita kalliomaisemia vesiltä käsin ja useat nähtävyydet ovat sopivalla etäisyydellä. Vieraile Kuutinkanavalla tai vaikkapa Karhulahdella. Kajakkivuokraus on mahdollista myös yön yli-retkille.

Kaikkiin kajakkivuokrauksiin kuuluu kajakin lisäksi melontaliivi, aukkopeite sekä mela. Jos haluat vuokrata kajakkikaksikon, valitse henkilömääräksi yksi hlö ja jatka sitten varauksen tekemistä.

Kajakki -lajikausikortilla melot Repovedellä ja monissa muissa kohteissa koko kesäkauden

Natura Vivan kausikortilla sinun ei tarvitse omistaa tai vuokrata kajakkeja, vaan käytät Natura Vivan vuokravälineitä yhdellä hinnalla koko kauden. Jos haluat kuitenkin ensin kokeilla melontaa, vuokraa kajakki ja saat vuokrauksen jälkeen 32€ edun Natura Vivan kausikorteista.

Tutustu Natura Vivan kausikortteihin!

Repoveden Melontapisteen kajakkivalikoima

  • Rainbow Oasis - tukeva ja helposti ohjattava peruskajakki. Melojan koko S-XL

  • Rainbow Oasis Twin - tukeva ja helposti ohjattava peruskaksikko. Vain päiväretkille. Melojan koko S-XL

  • Hydra LV - Tukeva retkikajakki, jolla teet helposti myös yön yli -retkiä. Melojan koko S-L

  • Hydra - Tukeva retkikajakki, jolla teet helposti myös yön yli -retkiä. Melojan koko M-XL

Lisätietoja: